Denizcilik Endüstrisi için Satış, Servis ve Yedek Parça TeminiDaihatsu Dizel Makinelerinin (Japonya) resmi temsilciliğini yürütmekteyiz; Bölgemizde ana makine ve yardımcı makine satışından, yetkili servis hizmetinden ve yedek parça temininden sorumluyuz. Ayrıca gemi işletmeciliği alanında Kuru Havuz / Özel Sörvey Hizmetleri ve Filo / Teknik Yönetim sağlıyoruz.


Elektrik Santral YatırımlarıYap-İşlet-Devret metodu ile HFO, Doğal Gaz ve LFG Biyogaz Santralleri projelerinde yatırımcı/işletmeci olarak Türkiye ve Sahra altı Afrika'da başarı ile  yatırımlarımızı gerçekleştirdik. Mevcut itibarı ile toplam +150 MW'lık enerji santralinin yapımını , yenilenmesini ve işletmesini öz kaynaklarımızı kullanarak başarıyla üstlendik.

Amacımız müşterilerimiz ile birlikte hibrit (Termal + Güneş / Hidro) projeler geliştirmek ve uygun maliyetli enerji çözümleri sağlamaktır.


Santral Taşıma ve Devreye AlmaVespower, major overhaul ve devreye alma garantisi dahil olmak üzere mevcut tesislerin yeniden konumlandırılması için anahtar teslimi çözümler sunar.Kullanımdışı durumdaki enerji santrallerini , devreye alma ve uzun vadeli işletmek için kullanılmış dizel/HFO/Doğal gaz makineli ve gaz türbinli enerji santralleri için söküm,taşıma,overhaul,santral binası inşası ve santralin yeni yerinde devreye alma hizmetlerini yürütüyoruz.Makine ve Yedek Parça SatışıDenizcilik ve enerji endüstrisi için yeni / yenilenmiş  pistonlu ana makine / jeneratörler ve gaz türbinleri tedarik ediyoruz. Ayrıca teknik ekibimiz tarafından major overhaul hizmeti alındığında yenilenmiş makineler için devreye alma garantisi veriyoruz. Depomuzdaki yeni / yenilenmiş makineler ve yedek parça stoğumuz için lütfen envanter bölümümüzü kontrol edin.


Santral İşletme ve BakımıFirmamız, enerji santralleri yönetimi ve planlı bakım işlemleri alanında en tecrübeli firmalardan birisi haline gelmiştir.
 
Teknik ekiplerimiz, enerji santrallerini verimli bir şekilde işletmek ve bakımını yapmak için teknik beceri ve uzmanlığa sahiptir.Firmamızın, Dual Fuel ve Doğal Gaz ile çalışan makinelere sahip çeşitli güç santralleri ile uzun süreli bakım/işletme anlaşmaları mevcuttur.


LFG Çöp Biyogaz UygulamalarıYenilenebilir enerji çalışmaları kapsamında Vespower, birçok bölgede çöp biyogazından elektrik üretimi konusunda faaliyet göstermekte olup 2017 yılında elektrik santrali katı atık tesisinin kurulumuna başlamıştır.

Vespower, atık alan tasarımı, profesyonel atık yönetimi, maksimum gaz çıkarma ve elektrik üretimi konularında rakipleri arasında fark yaratmaktadır. Alanında önemli bir deneyime sahip olan firmamız, hem doğa hem de ilgili belediyeler için maksimum gelir fırsatı sağlar.